10.5 C
Tiranë
HomePolitikeKoronavirusi i la planet gjysmë për zgjedhje të parakohshme, Basha mbledh Kryesinë

Koronavirusi i la planet gjysmë për zgjedhje të parakohshme, Basha mbledh Kryesinë

Kreu i Partia Demokratike Lulzim Basha mësohet se ka organizuar një takim me kryesinë e PD, paraditen e kësaj të hëne.

Mbledhja është duke u zhvilluar dhe në fokus të diskutimit pritet të jetë qasja që PD do të ketë në çështje që lidhen me koronavirusin.

Gjithashtu pritet të kthehet vëmendja edhe të çështja e Reformës Zgjedhore, e cila ka mbetur tashmë prej disa muajsh pezull, si pasojë e Covid 19.

Pas përfundimit të mbledhjes pritet një komunikim nga lideri i opozitës për një sqarim të mëtejshëm të kësaj mbledhjeje.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,790FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment