Koronavirusi i la planet gjysmë për zgjedhje të parakohshme, Basha mbledh Kryesinë

0
13

Kreu i Partia Demokratike Lulzim Basha mësohet se ka organizuar një takim me kryesinë e PD, paraditen e kësaj të hëne.

loading...

Mbledhja është duke u zhvilluar dhe në fokus të diskutimit pritet të jetë qasja që PD do të ketë në çështje që lidhen me koronavirusin.

Sugjerime
loading...

Gjithashtu pritet të kthehet vëmendja edhe të çështja e Reformës Zgjedhore, e cila ka mbetur tashmë prej disa muajsh pezull, si pasojë e Covid 19.

Pas përfundimit të mbledhjes pritet një komunikim nga lideri i opozitës për një sqarim të mëtejshëm të kësaj mbledhjeje.

loading...

Leave a Reply