11.5 C
Tiranë
HomeArgetimKurioziteteKjo është arsyeja e fuqishme përse 9 Shtatori është data më me...

Kjo është arsyeja e fuqishme përse 9 Shtatori është data më me fat e këtij muaji

Siç mund ta keni dëgjuar gjysma e dytë e 2021, do të jetë një periudhë plot me lumturi për ju.

A e dini se 9 shtatori për shembull, konsiderohet si dita më me fat e këtij muaji.

Çfarë ka kjo datë ndryshe nga të tjerat?

Dita e 9-të e shtatorit ka fuqi numerologjike dhe sipas gjuhës së planeteve, në atë ditë mund t’ju shfaqen mundësi nga më të mirat.

Në numerologji, numri 9 përfaqëson përmbushjen, që mban energjinë e fundeve dhe fíllimeve të reja.

Një dhuratë të tillë në atë ditë e marrim dyfish për shkak të dy 9-ve.

Por, në të vërtetë çfarë do të thotë kjo?

Bëni mirë ta shfrytëzoni për fillime të reja të freskëta dhe të mbyllni në mënyrë natyrale gjërat që mendoni se duhen mbyllur.

Nëse dëshironi akoma, Dielli dhe Jupiteri do të jenë shumë fatsjellës në datën 9 me ju, prandaj nuk ka asnjë shans që ajo ditë të mos ju shkojë vaj.

Simbolikisht në numerologji, numri 9 simbolizon kulmin e mençurisë, eksperiencës dhe nxitjes për të qënë në shërbim të të tjerëve.

Mos u frikësoni nga gjërat që mund të përfundojnë për shkak të energjisë së kësaj date.

E njejta energji që mbyll një derë, do të sjellë diçka tjetër të re, dhe me siguri ndoshta edhe më të mirë krahasuar me pritshmëritë tuaja.

Përfítoni sa më shumë nga avantazhi i fatit të mirë që ju sjell kjo datë dhe bëni ca lëvizje të fuqishme në ditën e 9-të të këtij muaji.

Do të merrni sa më shumë bekime dhe fuqi të reja aq shumë sa për ju do të jetë si një fíllim i ri.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment