20.5 C
Tiranë
HomeArgetimModëKëto janë veshjet e stilit të rrugës që nuk duhet të mungojnë...

Këto janë veshjet e stilit të rrugës që nuk duhet të mungojnë nga dollapi juaj këtë vjeshtë

Vjeshta është stina ideale për të treguar veten dhe për të qenë aq të guxhimshëm sa duam. Pulovrat e rehatshme, xhaketat, aksesorët e shumtë dhe pantallonat e lëkurës tregojnë se vjeshta ka arritur dhe se ne nuk i friksohemi asaj.

Tani, jemi në momentin e duhur për të eksperimentuar. Nëse ende nuk dini cfarë të veshni e ndiheni të pa inspiruar për këtë stinë atëherë hidhini një sy veshjeve më të famshme aktualisht të inspiruara nga stili i rrugës.

Image result for fall outfits pinterest street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style
Image result for fall street style

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment