8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz Shqiptar“Kërcyet, u dolën tangat!”/ Plas debati në ‘Big Brother’: Sara "shpërthen" në...

“Kërcyet, u dolën tangat!”/ Plas debati në ‘Big Brother’: Sara “shpërthen” në të qara…VIDEO

Sarah dhe Enxhëll kanë zhvilluar sot një debat të ashpër lidhur me një deklaratë të Sarës se Beniadës dhe Enxhëllit u kanë dal tangat teksa kanë kërcyer gjatë sfidës javore.Enxhëll tha se është prekur nga kjo deklaratë e Sarës dhe nuk e pranoi kërkim faljes e kësaj të fundit.Pas debatit dhe kërkim faljes, Sara ka shpërthyer në lot.Në ndërkohë, në debat është përfshirë edhe Donaldi i cili tha se prova javore nuk është fituar falë vallëzimit të Enxhëll.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment