31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Këngëtari i njohur shqiptar tregon pagesën më të ulët që ka marrë për një live

Mbrëmjen e djeshme në ‘Soiree’ kanë qenë të ftuar disa këngëtarë që disa vite më parë kanë qenë shumë prezentë në skenë me hite të shumta. Ndër ta ishte dhe Kelly, këngët e së cilit në ato kohëra ishin ndër më të dëgjuarat.

Ai ka treguar për fillimet e tij në muzikë dhe ka thënë edhe shifrën më të vogël që është paguar ndonjëherë, por ka theksuar se ka kënduar dhe performuar edhe falas, pa marrë asgjë në këmbim.

“Falas sa të duash. Më e vogla ka qenë 50 mijë lekë (të vjetra). Dhe jo në koncert, por për live”, -tha ai.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit