11.5 C
Tiranë
KryefaqjaEkonomiKëmbimi valutor për ditën e sotme/ Ja cilat janë monedhat që kanë...

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Ja cilat janë monedhat që kanë pësuar rritje dhe rënie

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 106.4 Shitet 107.4

Euro: Blihet 122.1 Shitet 122.7

Paundi Britanik: Blihet 145.5 Shitet 146.3

Franga Zvicerane: Blihet 116.5 Shitet 117

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera