11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarKa një sekret për peshën e saj/Lori Hoxha tregon trukun e çdo...

Ka një sekret për peshën e saj/Lori Hoxha tregon trukun e çdo mëngjesi

Ajo është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale, gjithnjë në formë të mirë fizike! Lori Hoxha ka treguar tashmë se pamja e jashte për të ka një rëndësi të madhe për këtë arsye është e kujdesshme në çdo detaj.

Ajo ka treguar dhe një sekret të vogël i cili e ndihmon të jetë në formë çdo mëngjes.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,563FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment