11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarJonida u kujdes t’i bëjë një lojë Besnikut me fobinë e tij...

Jonida u kujdes t’i bëjë një lojë Besnikut me fobinë e tij më të madhe/ Shikoni reagimin e tij

Kjo nuk është hera e parë që Jonida Vokshi i bën prank Besnikut, ama sa herë bën diçka të tillë kujdeset të mos qeshë vetëm ajo, por të gjithë ne që e ndjekim.

“Ja dhe prank u bë. E preka me këmbë poshtë tavolinës dhe mendoi qe macja se i ka fobi. Vdiqaaa”, ka shkruar Jonida krah videos ku duket dhe reagimi spontan i Besnikut.

Edhe më parë Jonida ka ndarë video duke i bërë lojëra të ndryshme pas të cilave nuk kanë munguar asnjëherë komentet e ndjekësve, që në raste si këto kënaqen me raportin sa miqësor dhe të bukur të dyshes.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,563FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment