29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

JLo dhe Ben Affleck po shihen gjithmonë e më shumë bashkë, por thonë se…

Jennifer Lopez dhe ish i dashuri i saj Ben Affleck po shihen gjithmonë e më tepër bashkë. Sipas burimeve pranë dyshes, që prej ndarjes së aktores, ishi i saj i ka qëndruar pranë duke u përpjekur ta bëjë të ndihet mirë. Madje dyshohet se ai ka qenë edhe në shtëpinë e JLo në Los Angeles. Ndërsa mbrëmjen e kaluar u panë duke shkuar në lokalin në pronësi të këngëtares, por në makina të ndara.

Megjithatë ende nuk ka asnjë të dhënë se mes dyshes ka diçka më shumë se miqësi. Të paktën kështu shprehen burime pranë tyre, të cilët sigurojnë se miqësia mes Ben dhe Jennifer ka qenë përherë e fortë.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit