22.7 C
Albania
Thu, 5 August, 2021

Ja receta që ju heq yndyrnat në gjak

Yndyrë në gjak??? JO MË!

Receta 100% efektive që do ju bëjë të hiqni tabletat për këtë problem!


Receta:
23 thelpinj hudhra
3 kokrra limon
1.5 L ujë
Përgatitja:
Qërojmë hudhrat dhe u bëjmë nga një vijë me thikë në mes që të mund t’ju hyjë uji brënda gjatë procesit të zierjes, ndërsa limonat i lajmë dhe i presim në copa pa ua hequr lëvoren, i vendosim në zjarr të ziejnë në temperaturë mesatare që nga 1.5 litra ujë të mbetet vetem 1 L.

Konsumohet 2 herë në ditë, në mëngjes esëll dhe në mbrëmje para darkës nga një filxhan kafeje (nga ato të voglat). Rezultati është i mahnitshëm. Kjo kurë bëhet vetëm një herë sepse sdo keni nevoj për herë të dytë.
Hudhra është produkt antibakterial, limoni antioksidanti më i fuqishëm ndaj edhe rezultati është i mahnitshëm.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit