8.5 C
Tiranë
HomeAktualitetJa çfarë ndryshimesh ka sot Këmbimi Valutor, 10 Nëntor 2021

Ja çfarë ndryshimesh ka sot Këmbimi Valutor, 10 Nëntor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik, ndërsa Dollari ka pësuar rënie. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.
Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 105.4 Shitet 106.2

Euro: Blihet 122.3 Shitet 122.9

Paundi Britanik : Blihet 142.4 Shitet 143.4

Franga Zviceriane: Blihet 115.1 Shitet 115.9

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment