12.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarJa çfarë deklaratash të forta dashurie shkëmbejnë Andi dhe Melisa në njëvjetorin...

Ja çfarë deklaratash të forta dashurie shkëmbejnë Andi dhe Melisa në njëvjetorin e lidhjes së tyre!

Melisa dhe Andi shënuan 365 ditë të lumtura të dashurisë së tyre, dhe për ta festuar këtë bënë deklarata publike dashurie.

Për të festuar ata udhëtuan drejt Holandës ku vizituan edhe disa nga pikat më të famshme të vendit.

Melisa publikoi një fotografi me Andin ku shihen duke shkëmbyer në puthje në rrugët holandeze ku shkruan:

“Happy Anniversary My One & Only 🔒❤️ 1 vit me ty paska qene viti me i bukur i jetes sime. Till forever & after death baby jem ♾ Te dashurova dje, te dashuroj sot dhe do te dashuroj gjithe jeten dhe pertej saj”.

Në përgjigje të postimit të saj erdhi edhe një koment nga Andi që ia kthen dashurinë po me kaq entuziasëm.


“Gjith jeten bashk zemra ime ❤️❤️❤️ Te Dua Shume!! 🤍🤍🤍” shkruan ai.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment