5.5 C
Tiranë
KryefaqjaArgetimKurioziteteJa 9 sekretet që përdorin VIP-at në veshje dhe mbulojnë defektet

Ja 9 sekretet që përdorin VIP-at në veshje dhe mbulojnë defektet

Edhe të famshmit ashtu si ne kanë gjëra që nuk pëlqejnë tek vetja dhe mundohen t’i fshehin përmes veshjeve të tyre. Bright Side ka sjellë një listë me sekretet e VIP-ave që mund t’i përdorni edhe ju.

1.Sara Jessica Parker i jep më shumë volum pjesës së sipërme të trupit me ngjyra të ndezura, me dizajne apo dekolte në formë V.

2.Angelina Jolie pëlqen që zakonisht t’i fshehë shpatullat e gjera dhe ijet me xhaketa të mëdha apo funde me pala.

3.Reese Witherspoon është 1.54 e gjatë, por duket më e gjatë. Jo sepse vesh taka, por zgjedh fustane mbi gju që e bëjnë të duket më e gjatë.

4.Victoria Beckham ka një trup të imët, por e fsheh me stilin e saj unik me rroba të gjera.

5.Tida Swinton e ka numrin e këmbës 41 dhe e fsheh me këpucë dy ngjyrëshe dhe me majë të rrumbullakosur.

6.Keira Knightley ka trup të gjatë e këmbë të shkurtra, por e fsheh këtë duke veshur funde me bel të lartë.

7.Meghan Markle nuk ka një trup me bel të ngushtë dhe e krijon atë duke vendosur rripa apo funde të ngushta që e theksojnë.

8.Vanessa Hudgens ka qafë të shkurtër, por e bën të duket e gjatë duke vendosur aksesorë, varëse e vëthë.

9.Kate Winslet i fsheh mirë joperfeksionet në trupin e saj me veshje me dekolte, me rripa apo me dizajne.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera