Irma Libohova 17 vjet më parë/ Ja si dukej…

0
35
Irma Libohova


Ndonëse tani e kemi fiksuar pamjen e saj me flokët rrumbullakë e të kuq pas kokës, vite më parë, Irma Libohova ka pasur një ‘look’ tjetër’. E pikërisht këtë ka kujtuar në postimin e fundit ku duket se ka hapur albumet e vjetra dhe ka ndarë me të gjithë një moment të 17 viteve më parë.


E buzëqeshur, me flokët e kuq dhe baluket e prera Libohova ka pozuar përpara aparatit, me buzët ngjyrë rozë e bluzën në po të njëjtën ngjyrë.

“2006. Kopertina e një albumi”, ka shkruar Libohova krah fotos që më siguri i ka sjellë në mend shumë kujtime. Në fakt duket se përvec modelit të flokëve tek Irma nuk ka ndryshuar asgjë tjetër, pasi mbetet po ajo plot ngjyra, elegancë dhe shije si më parë.

Burimi: revistawho.com

Lini një përgjigje