11.5 C
Tiranë
HomeAktualitetI mituri humb kontrollin e biçikletës dhe përplaset me trafikndarësen/Niset urgjent në...

I mituri humb kontrollin e biçikletës dhe përplaset me trafikndarësen/Niset urgjent në spital

Një 15-vjeçar me inicialet K.M është aksidentuar sot në Sauk teksa ka humbur kontrollin e biçikletës edhe është përplasur fort me trafikndarësen.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar, dhe është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jeten.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment