29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

I kërkuan që të nxirrte qenin shëtitje, 30-vjeçari vret prindërit e tij

Një burrë ka pranuar se ka vrarë të dy prindërit e tij sepse ata i kërkuan që të nxirrte qenin për shëtitje. Vrasja e dyfishtë ndodhi në Bolzano të Italisë.

Peter Neumair dhe Laura Perselli u shpallën të zhdukur në fillim të vitit dhe trupi i Laurës u gjet në Lumin Adige, ndërsa trupi i bashkëshortit të saj nuk është gjetur ende.

Menjëherë pas gjetjes, në 29 janar, djali i tyre, Benno Neumair u ndalua nga policia. Tani, ai ka pranuar se i vrau prindërit e tij, pas një debati për qenin.

Sipas policisë, sherri nisi kur i ati i kërkoi djalit që të çohej nga shtrati dhe të nxirrte qenin shëtitje. 30-vjeçari u tha hetuesve se babai i kishte thënë “dështak” dhe ai kishte gjetur mënyrën që t’ia mbyllte gojën.

Pasi e kishte mbytur me një litar, të njëjtën gjë bëri edhe me nënën e tij, sapo ajo u kthye në shtëpi. Trupat e prindërve i hodhi pastaj në lumë.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit