8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaI bëri të gjithë të qajnë, “OVA” shpreh sërish dashurinë për Kosovën...

I bëri të gjithë të qajnë, “OVA” shpreh sërish dashurinë për Kosovën dhe Shqipërinë! [FOTO]

Nisa Sofiya u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e Ovas në filmin “Miracle in cell no.7”. Tashmë, vogëlushja numëron shumë fansa nga trojet shqiptare, të cilët nuk hezitojnë edhe t’i shkruajnë në rrjete sociale.

Një prej tyre i shkruan “A di për Kosovën?”, ndërsa përgjigja e aktores ishte “Nuk e kam vizituar, por di për të”.

Ndërsa, ajo përsëri ka treguar se pëlqen Yll Limanin dhe Tuna Sejdiun si dhe kënga e saj e prefruar në shqip është “A don hala”, pikërisht e dy artistëve të lartpërmendur.

“I dua ata, E dua Kosovën dhe Shqipërinë”, janë fjalët e Nina Sofiyas.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment