11.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaHenry Cavill po përgatitet për sezonin e 2-të të "The Witcher"

Henry Cavill po përgatitet për sezonin e 2-të të “The Witcher”

Disa prodhime filmike me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, të tilla si Misioni i pamundur 7, pritet të kthehen në skenë pasi xhirimet u ndalën për shkak të koronavirusit. E njëjta gjë vlen edhe për serialin televiziv pasi duket se ” The Witcher “(Netflix) pritet të kthehet në skenë së shpejti, pasi ato u ndërprenë marsin e kaluar.

Masat e sigurisë për Arborfield Studios, në të cilat po filmohet seria e fantazive e Netflix, janë “Gati”. Dhe në dy javët e ardhshme pritet drita e jeshile për tu rikthyer.

Protagonisti i serialit, Henry Cavill, ka vërtetuar qartë se sa fans I madhë i librave të Sapkowskit ështe, po edhe një “Gamer” I fort!

Por përtej kësaj përgatitja është përgatitje dhe pavarësisht nga e pazakonta për një yll të filmit si ai, ai mban orarin e tij. Dhe për shkak se ai ndoshta së shpejti do të kthehet në rolin e Geralt të Rivia me sa duket, ai filloi përsëri … palestër. Ai vuri foton përkatëse në llogarinë e tij në Instagram, duke thenë ” Hello old friend”. Κjo do të thotë një gjë, rikthimin e “Ujkut të Bardhë”.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,565FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment