8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarHabit Sabiani me deklaratën për martesën

Habit Sabiani me deklaratën për martesën

Publiku me anë të televotimit vendosi të çonte në Dhomën e Dënimit në Big Brother VIP Monikën, Arditin, Semin, Granitin dhe Sabianin.

Kjo ndarje duket se ka ndikuar për mirë te këta personazhe, pasi po tregohen më të hapur me njëri-tjetrin.

Së fundmi, gjatë një bisede me Monikën, Sabiani ka deklaruar se ka fobi nga martesa dhe prandaj nuk është martuar asnjëherë.

“Nuk jam martuar me asnjë. E kam pasur fobi martesën gjithmonë. Kam pasur një celebrim me mamin e Kejsit, por kaq. Kam qenë rebel, metalar dhe i mbaja larg këto tradicionalet, nuk më pëlqejnë”, është shprehur Sabiani.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment