20.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarHabit Fifi! "Ish-it i paguaja borxhet, e çova dhe për pushime me...

Habit Fifi! “Ish-it i paguaja borxhet, e çova dhe për pushime me paratë e mia, ndërsa ai u kthye me tjetrën!”

Fifi tha se ish-i dashuri e la sepse nuk i ngjante vajzës së qeshur në ekran dhe qante shumë, edhe pse sipas saj ajo i paguante borxhet me të ardhurat nga ekrani.

“Për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vetë me dhënë gjithçka për një njeri, edhe me u zgjuar një ditë papritur. Edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa. Njëjtë më ka ndodhur edhe me atë para këtij të fundit. Kam qenë me të, u nda me mua se nuk i pëlqente që unë qaja. Se kur u njoh me mua, më pa në televizion vetëm duke qeshur dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë. Ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja i paguaja borxhet”, ka thënë Fifi.

Mesa duket sjellja e tij i duket Fifit mosmirënjohje pasi këngëtarja rrëfen se ai i përdori lekët e Fifit për të shkuar me pushime ku u njoh dhe me një vajzë tjetër, me të cilën më pas e tradhëtoi.

Në një rast ai shkoi dy javë në Greqi me paratë e mia. Kur u kthye kishte nisur një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra”, ka rrëfyer ajo.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment