20.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarGranit Xhaka i bën të bijës një dedikim shumë emocionues!

Granit Xhaka i bën të bijës një dedikim shumë emocionues!

Futbollisti Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita tashmë e disa vite janë në krah të njëri tjetrit, dhe çifti së bashku janë prindër të dy vajzave.

Sot vajza e tyre e madhe Ayana, mbush dy vite jetë, dhe për këtë ditë të veçantë të saj, nuk ka munguar një urim special nga i ati.

Ai përmes një postimi në Instagram shkroi: “Urime ditëlindjen engjëlli im i bukur. Nuk mund të besoj se je bërë dy vjeçe tani. Jam shumë i bekuar që kam vajzën më të mirë, së bashku me motrën tënde që një baba mund të kërkojë. Do të jem përkrah teje përgjithmonë, të dua”.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,779FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment