5.5 C
Tiranë
KryefaqjaArgetimKurioziteteGoca, bëhuni gati për foto me filtrin më të mirë: Diellin!

Goca, bëhuni gati për foto me filtrin më të mirë: Diellin!

Cili është një nga qejfet më të mëdha të verës dhe pushimeve?! Fotot sigurisht.

Sidomos për gocat që mezi presin të bëjnë ca shkrepje buzë detit. Në një kohë, kur çdo ditë shohim risi për përmirësimin e imazhit, me filtra që promovohen në rrjete sociale, vajzat e njohura të ekranit po na tregojnë si të bëjmë foton perfekte pa u përpjekur shumë me rregullime fotoshopi, apo gjëra të ngjashme. Dil para diellit e veshur siç dëshiron, vendos një palë syze ose një kapele (ose asgjë) dhe shkrep disa foto në këto pozicione që na tregojnë vajzat tona.

Rrezet e para të mëngjesit, ato më të nxehtat e ditës apo të fundit e perëndimit, dukshëm japin rezultatin që do donim të gjithë. Ahh dhe mos harroni të vendoni kremin e diellit!

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera