31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Gjithmonë një shpirt rebel! Tuna kthen kohën pas me këtë kujtim të hershëm

Pavarësisht kohës dhe trendeve që vijnë, pavarësisht statusit të saj si një mami me një apo dy fëmijë, Tuna Sejdiu mbetet gjithmonë një shpirt rebel.

Këngëtarja ka kujtuar një prej pamjeve rë 6 viteve më parë, me rrobat e zeza të banjos, seksi dhe me flokët biondë.

“Në rrugën time”, ka shkruar ajo. Me siguri këto kujtime të hershme i kanë kthyer Tunës dhe dëshirën për të ardhur si një eksploziv duke guxuar jo pak në projektet e ardhshme muzikore, megjithatë ndjekësve do u duhet të presin pak pasi tanimë vëmendja e saj maksimale është tek Zen.

Burimi: revistawho

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit