20.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

Gjesti simbolik i protestuesve/ Me duart mbi kokë, qytetarët shtrihen para kryeministrisë duke…

Protestuesit kanë bërë një gjest simbolik për vrasjen e Klodian Rashës nga një polic.

Duke vendosur duart prapa kokës, ata janë shtrirë para kryeministrisë.

Disa prej tyre morën pjesë në këtë gjest për të simbolizuar vrasjen e një të riu nga një polic që ka revoltuar të rinjtë dhe shoqërinë në 5 ditët e fundit në Tiranë e Shqipëri.

Burimi: Panorama.al

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit