8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaGeorgina i bën dedikim romantik Ronaldos gjatë pushimeve: E vetmja gjë që...

Georgina i bën dedikim romantik Ronaldos gjatë pushimeve: E vetmja gjë që më pëlqen më shumë se ti…

Ata janë në një lidhje me njëri-tjetrin prej gati katër vitesh.

Edhe futbollisti, Cristiano Ronaldo, 35 vjeçar, dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez, 26 vjeçare, ndanë një “selfie” me fansat e tyre në Instagram të enjten.

Çifti dukej se po shijonin rrezet e diellit në kuvertën e një jahti privat dhe Georgina dukej e bujshme në bikini, teksa tregonte linjat trupore, shkruan DailyMail.

Ronaldo tregoi fizikun e tij të shkëlqyer, ndërsa kishte vënë një palë syze me kornizë ari dhe një kapele bejsbolli në kokë.

Ndërsa Cristiano e publikoi këtë imazh të story i tij në Instagram, Georgina e ndau të njëjtën fotografi me ndjekësit e saj dhe shkroi një përshkrim të ëmbël përbri saj.

E vetmja gjë që më pëlqen më shumë se ti jemi ne”, kanë qenë fjalët e Rodriguez në Instagram.

Georgina dhe Cristiano kanë qenë të izoluar me familjen e tyre – Cristiano Jr, binjakët e Ronaldos Eva dhe Mateo, tre vjeçarë, dhe vajza e tyre Alana, dy vjeçe, pasi ishin zhvendosur nga Portugalia në Torino në veri të Italisë.

Cristiano festoi të mërkurën ditëlindjen e dhjetë të djalit të tij, Cristiano Jr.

Gjatë pandemisë, familja kishte qëndruar në Madeira në një përpjekje për të shmangur kontraktimin e virusit, pas tre shokëve të skuadrës së Ronaldos si: Daniele Rugani, Paulo Dybala dhe Blaise Matuidi të cilët ishin ndër lojtarët e parë të Serisë A që rezultuan pozitiv me COVID-19.

Ata u kthyen në Torino në fillim të majit dhe iu kërkua të kalojnë 14 ditë në shtëpi në izolim, sipas rregullave të qeverisë për ardhjet ndërkombëtare.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment