20.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

(FOTO)Arjoni i “Për’puthen” kapet “mat” me modelen e njohur shqiptare

Pas publikimit të fotografisë në shtrat me Anën, konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli ka marrë vëmendje me një fotografi tjetër.

Ai është kapur mat me modelen e njohur, Serena Sula. Ata shihen duke biseduar në një lokal, teksa janë të ulur shumë pranë njëri-tjetrit.

Arjoni ka qenë një prej konkurrentëve më të komentuar javën e fundit. Kjo pasi publikoi një fotografi nga shtrati me Anën, konkurrenten tjetër të “Për’puthen”.

Pas këtij veprimi të tij, produksioni ka hapur një sondazh për atë se a duhet të përjashtohet Arjoni nga emisioni, dhe në bazë të rezultatit të këtij sondazhi do të merret vendim nga produksioni.

Serena Sula

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit