12.5 C
Tiranë
HomeAktualitetMomenti kur ambasadorja amerikane, Yuri Kim del nga selia e Kryeministrisë (FOTO)

Momenti kur ambasadorja amerikane, Yuri Kim del nga selia e Kryeministrisë (FOTO)

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka qëndruar përreth 30 minuta në selinë e Kryeministrisë ku ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama.

Nuk dihet tema e takimit të zhvilluar midis tyre.

Fotografët e LSA kanë kapur momentin kur diplomatja amerikane del nga dera kryesore e selisë së qeverisë shqiptare dhe drejtohet për tek makina diplomatike.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment