11.5 C
Tiranë
KryefaqjaBotaFoto +18 para katedrales së Moskës, burg për çiftin e qejfilnjve

Foto +18 para katedrales së Moskës, burg për çiftin e qejfilnjve

Fotoja e një çifti të rinjsh duke simuluar seks oral para katedrales së Shën Vasilit në Moskë, ka përfunduar më keq seç mendonin. Pasi fotoja u postua nga ata në rrjetet sociale, u bë virale. Në foto bjondja duket e ulur në gjunjë, duke simuluar seksin oral, ndërs kishte veshur një xhaketë policie.

I riu nga Taxhikistani dhe partnerja e tij ruse janë dënuar me 10 muaj burg. Ata u dënuan për fyerje të ndjenjave të besimtarëve para katedrales së famshme të Shën Vasilit. Kjo është hera e parë që dikush dënohet me burg sipas këtij ligji, ndërsa raste të mëparshme janë dënuar vetëm me gjobë.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera