9 C
Albania
Wed, 14 April, 2021

Flori Mumajesi sot zgjohet me mall dhe kjo nuk ka lidhje me asnjë vajzë

Pavarësisht mungesës së gjatë në rrjetet sociale, hera herës Flori kthen mendjen e nis të publikojë ndonjë gjë. Pas projektit të fundit muzikor i titulluar ‘Dhemb’, Mumajesi ka ndarë edhe një foto me shokët e tij, duke shprehur kështu mallin që ka për t’u rikthyer me ta në skenë e për t’i bërë të gjithë të festojnë.


“Mall të jemi bashkë pa rregulla e ti bëjmë ata që na duan të festojnë. Lutem shëndetshëm e mbarë”, ka shkruar kantautori krah fotos ku është veshur si babagjysh së bashku me djemtë e grupit.


Pas këtyre momenteve, Flori duhet të mendojë edhe si “babagjysh” për t’i sjellë ndjekësve të tij që e duan aq shumë edhe ndonjë projekt të ri muzikor, pasi ata nuk mjaftohen vetëm me një. Kjo është pak, por e sigurt.

Burimi: revistawho.com

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,984FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit