12.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarFifi parashikon kush do të eliminohet të premten nga BBV/ Ja çfarë...

Fifi parashikon kush do të eliminohet të premten nga BBV/ Ja çfarë i doli në ëndërr

Gjatë bisedës në dhomën e ndenjes me Arjolën dhe Monikën, Fifi i tregoi ëndrrën që kishte parë në mëngjes. E befasuar ajo i tregon se në ëndërr kishte parë eliminimin e Monikës.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Kam parë ëndërr sikur më tha ‘Vëllai i Madh’, mos u shqetëso po Monika do dali

Monika: Do dal

Arjola: Do jetë e kundërta

Monika: Si të dalin ëndrrat ty?

Fifi: Mua deri tani ëndrrat më kanë dalë

Monika: Do ta takoj “Vëllain e Madh, do pimë kafe, ju do rrini këtu, unë do pi kafe me “Vëllain e Madh”.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment