8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarFifi në gjendje të rënduar psikologjike, Big Brother Vip do të vendosë...

Fifi në gjendje të rënduar psikologjike, Big Brother Vip do të vendosë se çfarë do të bëjë me këngëtaren

Fifi ka vendosur të braktisë shtëpinë e Big brother Vip, pas incidentit të rëndë ku i ra të fikët live në emision.

Pavarësisht këmbënguljes së moderatores Arbana Osmani për të folur me Fifin, kjo e fundit ka refuzuar, por në një farë mënyre është stepur.

Pas debatit me Balinën dhe Arbanën Fifi u fut në dhomën e rrëfimit për të vijuar më tej atë që ndodhi, ndërsa vijonte të qante ndërsa ka akuzuar Balinën duke thënë se ajo e cënoi. Big Brother do të vendosë se çfarë do të bëjë me Fifin

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment