8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarFIFI e pyet Granitin “pse nuk u fejuam ne”/ Ja si i...

FIFI e pyet Granitin “pse nuk u fejuam ne”/ Ja si i përgjigjet ai

Fillimisht u aludua se Fifi dhe Graniti mund të ishin çifti i parë në Big Brother VIP, mirëpo konkurrenti simpatik deklaroi se e sheh këngëtaren thjeshtë si shoqe të mirë ose motër. Pasi sqaruan marrëdhënien e tyre, gjatë një bisede të fundit Fifi e ka pyetur troç Granitin: Pse nuk u fejuam ne?

Graniti e ka marrë me të qeshura, ndërkohë që ajo e ka pyetur sërish.

“Jemi shokë zemër”, i ka thënë ai.

Më pas këngëtarja ka shtuar se pyetja e saj ishte në formë shakaje.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment