Fëmijët i dërguan lule për ditëlindjen tek Infektivi/ Ndërron jetë 49-vjeçarja

0
1

Mëngjesin e sotëm bëri xhiron e rrjetit lajmi për zonjën 49 vjeç e intubuar tek infektivi që kishte ditëlindjen. Fëmijët i kishin dërguan një buqetë me lule dhe një pusullë. Zonja ka ndërruar jetë sot, pa ia dalë ta mundë virusin.

Numri i viktimave në 24 orët e fundit është 4, mes tyre një 23-vjeçare, më e reja nga jetët e humbura.

Leave a Reply