12.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz Shqiptar“Fansja ime numër 1”/ Granit Xhaka poston videon e ëmbël të vajzës...

“Fansja ime numër 1”/ Granit Xhaka poston videon e ëmbël të vajzës që e puth nga ekrani

Granit Xhaka u bë baba për herë të parë 1 vit më parë. Futbollisti shqiptar dhe bashkëshortja e tij mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Ayana.

Ditën e djeshme Xhaka ka postuar një video të ëmbël të vogëlushes së tij, duke ndjekur dhe puthur babin nga ekrani.

“Fansja ime numër 1 dhe motivimi më i madh që kam. Babi të do shumë”-shkruan Granit Xhaka në videon e postuar.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment