29.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarErmali mori puthjen më të ëmbël ndonjëherë dhe e gjitha ishte surprizë...

Ermali mori puthjen më të ëmbël ndonjëherë dhe e gjitha ishte surprizë nga…

Teksa po shijon pushimet me familjen e tij, Amin dhe dy fëmijët, Joelin dhe Sian, Ermali ka marrë puthjen më të ëmbël ndonjëherë.

Duke shijuar darkën në shoqërinë e njëri-tjetrit, Sia është drejtuar për tek babi duke i dhënë atij një puthje në kokë, moment krejt spontan që Ami e ka xhiruar.

“Sukses miq është të kesh gjërat që nuk i blen dot me para. 😍
Sia Dashuria.”, ka shkruar Ermali krah videos që ka publikuar.

Ndonëse dyshja e ka mbajtur vajzën më larg rrjeteve sociale se Joelin, kjo video nuk mund të shpëtonte pa u pa parë nga të gjithë.

Qëndro me ne
13,510FansLike
10,902FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një përgjigje