5.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarErik Lloshi: Ka ardhur koha të bëhem...

Erik Lloshi: Ka ardhur koha të bëhem…

Erik Lloshi është gati të bëhet baba për herë të parë. Në një intervistë për “RTV Ora”,  këngëtari është shprehur se ndihet shumë i lumtur me bashkëshorten dhe së shpejti dëshiron të bëhet baba.

Duke i paraprirë thashethemeve, Eriku tregon se deri më tani nuk ka asgjë konkrete, edhe pse dëshira është shumë e madhe.

“Ndihem shumë mirë, jam shumë i lumtur, besoj se ka ardhur koha që të bëhem edhe baba, shumë shpejt, por akoma nuk kemi asgjë konkrete. Shpresoj që me ndihmën e Zotit lart dhe me ndihmën time besoj se do ja arrijmë “, tha ai.

Qëndro me ne
14,722FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera