12.5 C
Tiranë
HomeArgetimKurioziteteErdhi receta për rini të përjetshme. Zbulojeni tani!

Erdhi receta për rini të përjetshme. Zbulojeni tani!

Ekspertët kanë dhënë gjithmonë  këshilla për t’u dukur të rinj.Kohët e fundit, disa kërkues amerikanë shprehen të sigurt se kanë gjetur recetën magjike për të qenë gjithmonë të rinj dhe t’i thoni lamtumirë plakjes. Ata këshillojnë të bëni një  bashkim mes avokados, mjaltit, hudhrës dhe kastravecit, kundër plakjes. Këta përbërës ndihmojnë në  aktivitetin fizik, përmirëson muskujt, sistemin imunitar, dhe shikimin.Mesa duket, edhe në kushtet shtëpiake mund të jeni gjithmonë të rinj.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,783FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment