9 C
Albania
Wed, 14 April, 2021

Elita dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytë/ Mirëpresin më të voglën e familjes Gjikolli

Elita dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë me vajzën e tyre. Lajmin e ka publikuar “Telegrafi” pa shtuar shumë detaje.

Elita e ka sjellë vajzën në jetë në Prishtinë, megjithatë deri më tani vetë çifti nuk ka zbuluar asgjë. Më parë ata kanë treguar se kanë zgjedhur një emër të veçantë për vajzën njëjtë si Zëri.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,984FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit