8.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarEfi i bërtet Samiut në mes të studios! Ja çfarë ndodhi

Efi i bërtet Samiut në mes të studios! Ja çfarë ndodhi

Teksa po diskutohej takimi, një moment Samiu po tregonte çfarë ndodhi gjatë rrugës dhe i referohet Efit duke thënë “kjo”.

E gjithë kjo situatë nevrikosi Efin, e cila ngriti tonin e zërit për t’i theksuar Samiut se duhet ta thërrasë në emër.

Samiu: Kjo ma bënte dhe më të vështirë se rrugës kur po shkonim në takim, jam i lirë, i shoqëruar dhe i dashur…

Efi: Jo kjo, Sami, o Sami, jo kjo. Efi.

Samiu: Efi, më fal.

Efi: I bëja një kompliment rrugës, më thoshte mos mi thuaj tani, mi thuaj në takim. Efi, në atë moment thua që të ti them vetëm para kamerave.

Minuta e 14:00

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,557FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment