31.7 C
Albania
Sun, 20 June, 2021

Edi Rama në telashe! Kanditati më i rëndësishëm tradhëton PS-në, përshëndet demokratët me dy gishtat lart

Duket se tashmë ethet e humbjes kanë nisur t’i kaplojnë kandidatët në listat e Ramës dhe një prej tyre po ngre dy gishtat, simbol ky i Partisë Demokratike dhe fitores së kësaj partie.

Ditën e sotme kandidati i tretë në listën e Durrësit të PS, Jurgis Çyebja, duket se e ka kuptuar humbjen që do të pësojnë me datë 25 prill, kjo pas pritjeve entuziaste që bastionet blu janë duke i bërë kandidatëve të tyre në Durrës.

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit