12.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowBiz ShqiptarE papritur! Mevlani bën klip këngën e Ledjanës, por i ndryshon emrin/...

E papritur! Mevlani bën klip këngën e Ledjanës, por i ndryshon emrin/ Ja kujt ia dedikon!

Historia e Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga ishte nga më të përfolurat.

Dyshja ndanë rrugët pas daljes nga programi dhe prej kohësh nuk kanë kontakt me njëri-tjetrit.

E gjjtha që ka mbetur nga ajo kohë janë padyshim kujtimet dhe një këngë që Mevlani kishte realizuar si dedikim për Ledjanën, por që ishte fshirë nga Youtube dhe nuk gjindej më.

Tani pas kaq kohësh këngës “Ledjana” i është realizuar edhe videoklipi dhe është publikuar sërish por jo ashtu siç e prisnim.

Kënga erdhi e përpunuar dhe me tjetër titull.

“Në fund vendosëm që ishte një krijim i mrekullueshëm dhe duhet të jetë për çdo femër”, ka thënë Mevlani para publikimit.

Kënga u publikua ditën e djeshme dhe titullohet “Bota Ime”, duke zëvendësuar kështu emrin e Ledjanës.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment