E moshuara hidhet nga kati i 3-të i banesës, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

0
18

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë.

Bëhet me dije se një grua e moshuar ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga një lartësi, ngjarje kjo e ndodhur në lagjen numër 9 në Korçë.

Mësohet se 90-vjeçarja është hedhur nga kati i tretë i pallatit.

90-vjeçarja është dërguar menjëherë në spital, dhe është në rrezik për jetën.

Leave a Reply