12.5 C
Tiranë
HomeAktualitetE moshuara hidhet nga kati i 3-të i banesës, dërgohet në spital...

E moshuara hidhet nga kati i 3-të i banesës, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë.

Bëhet me dije se një grua e moshuar ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga një lartësi, ngjarje kjo e ndodhur në lagjen numër 9 në Korçë.

Mësohet se 90-vjeçarja është hedhur nga kati i tretë i pallatit.

90-vjeçarja është dërguar menjëherë në spital, dhe është në rrezik për jetën.

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment