20.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

E lidhur me Andin? Pasi mori vendimin DRASTIK dhe Tea i bëri lëmsh të gjithë, Melisa bën deklaratën bombë…

Në rrëfimin e saj në aplikacionin e “Përputhen”, Tea tha se me Andin ishte e gjitha lojë, madje ky i fundit kishte lidhje me një vajzë tjetër. Kudo në rrjet u aludua se bëhej fjalë për Melisën, e cila është përfolur shpesh të jetë e dashura e Andit.

Pas këtyre aludimeve, Melisa mbylli Instagramin duke i habitur të gjithë. Mirëpo, ajo ka reaguar me anë të një postimi në Tik Tok, ku shkruan se do të rikthehet dhe do të vendosë pikat mbi i. 

“Personazh publik apo jo personazh publik, mbi të gjitha jam njeri prej mishi e gjaku si të gjithë ju. Por me sa duket asnjë nuk ndalet. Nuk më ka mbyllur asnjë Insatgramin, account-in e kam mbyllur vetë sepse më lodhët.

Do rikthehem, sepse duhet të flas dhe unë. Jo për publikun, sepse unë nuk i detyrohem askujt që të flas gjëra të mia private! Këtë pjesë duhet ta kenë të qartë gjithë njerëzit dhe portalet. Dihet të flas, sepse mesa duket supet e mia nuk mbajnë dot hipokrizinë, filozofinë dhe moralet që shesin një pjesë për të dalë nga situata. Por nuk ngrihesh duke ulur të tjerët, por meqë dëshironi këtë lojë, ua kam borxh pra! Le të hapen letrat për të gjithë dhe të vendosim pikat mbi i sepse realisht më lodhët, por nuk rrëzohem!”, ka shkruar Melisa.

Kujtojmë se mbi çështjen në fjalë ka reaguar dhe Andi. Ai ka paralajmëruar se do të nxjerrë gjëra të forta mbi Tean.

Burimi: intv

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit