11.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarE gjitha qenka një lojë?! Monika Lubonja i nxjerr sekretin Ilirit dhe...

E gjitha qenka një lojë?! Monika Lubonja i nxjerr sekretin Ilirit dhe Donaldit (VIDEO)

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj janë dy nga banorët më të komentuar të ‘Big brother Vip’, pasi shihen si pretendentët kryesorë për të fituar çmimin e madh dhe shpesh mes tyre nuk mungojnë as përplasjet.

Por aktorja Monika Lubonja, e cila pak ditë më parë po ruante ekuilibrin me të dy duke mos mbajtur anën e askujt, ka befasuar me deklaratën e saj. Teksa po rrinte me Ilirin dhe Arbrin ajo thotë se Donaldi dhe Iliri janë shokë të ngushtë dhe se kjo është thjesht lojë mes tyre.

“Këta janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin, kjo është një lojë e tyre. E ke vënë re kur fillojnë e flasin kot. Është një temë kot, futen këta të dy. Dhe ti thua Monika 1, Monika 2. Ky është Donald, ai është Ilir. Janë dopio këta.”– thotë ajo teksa të tre qeshin.

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera