11.5 C
Tiranë
KryefaqjaBotaE frikshme! Burri sulmohet nga banda e majmunëve (VIDEO)

E frikshme! Burri sulmohet nga banda e majmunëve (VIDEO)

Një burrë është sulmuar nga një grup majmunësh në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur në Indinë Veriore, ai po kthehej në shtëpi kur majmunët iu vërsulen duke e hedhur në tokë.

Pamjet tregojnë momentin kur njëri nga majmunët i hidhet sipër Nikunj Goyal, shitës temjani në qytetin e Vrindavanit të Indisë, dhe e hedh në tokë.

Më pas, dy majmunë të tjerë kërcejnë mbi të dhe e kafshojnë. Ishte fqinji i tij që i erdh në ndihmë Goyal.

Viktima pësoi kafshime dhe gërvishtje nga sulmi. 

Qëndro me ne
14,721FansaPëlqeje
10,458NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera