12.5 C
Tiranë
HomeShowBizzShowbiz nga BotaDuajeni trupin tuaj njëlloj si e do Bebe Rexha të vetin

Duajeni trupin tuaj njëlloj si e do Bebe Rexha të vetin

Kur vjen puna te trupi i saj, këngëtarja Bebe Rexha nuk e ka aspak problem të tregojë fizikun që gëzon, ndonëse paparacët përpiqen ta nxjerrin në mënyrat më të ndryshme, duke e bërë të duket jo fort mirë.

Së fundmi, duke marrë shkas nga fotot e paparacëve, Bebe ka vendosur të ndajë një video me rroba banje, me të njëjtat kur u fotografua me të dashurin e saj, Keyan Safyari. Rexha ka theksuar se ndihet shumë mirë me trupin e saj, ndërsa një burim pranë saj ka treguar për ‘Hollywoodlife’ se Bebe nuk ka dëshirë të duket se ka gjëra për të fshehur dhe se çdokush duhet të ndihet rehat me veten e vetë.

“Është një nga njerëzit më konfident. Me siguri shumë shpejt do të publikojë diçka tjetër të këtij lloji”, kanë shtuar burimet.

Epo ky shembull i shqiptares së suksesshme duhet t’i frymëzojë të gjithë, për ta pranuar veten ne çdo formë të saj.

Burimi: revistawho.com

Qëndro me ne
14,000FansLike
10,544FollowersFollow
Më të lexuarat
Të tjera

Lini një koment