21.7 C
Albania
Tue, 18 May, 2021

Dojna paska eksperienca të këqija me shoqet…

Si rrallëherë Dojna ka zgjedhur të ndajë disa eksperienca jo dhe aq të mira me shoqet e saj. Moderatorja i ka shoqëruar fotot e fundit me një mesazh, adresën e të cilit nuk e ka zbuluar.
“Ky eshte Charlie, shoku im i ngushte per sot ? Charlie te afrohej kur i dilje perballe duke e pare drejt e ne sy dhe te shkelmonte nese i shkoje nga pas. Behu edhe ti si Charlie ‘mos ja fut shoqnis’ , por dergoji ne te semes nese ‘shoqnia ta fut ty’ ?”, ka shkruar Mema krah fotove me kalin që ka kaluar ditën e djeshme.
Dojna nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër, ndonëse ndjekësit e saj kanë nxituar të lënë një sërë komentesh se kush person e ka zhgënjyer moderatoren.
E në fakt të gjithëve u ka ndodhur të paktën njëherë të zhgënjehen nga njeriu më i dashur apo miku me i besuar, kështuqë të gjithë e kuptojmë Dojnën në këtë pikë.

Burimi: revistawho.com

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,015FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit