-2.5 C
Tiranë
KryefaqjaShowBizzShowBiz ShqiptarDitëlindjet e fëmijëve festohen kur ata flenë/ Ja çfarë bën Olta Gixhari

Ditëlindjet e fëmijëve festohen kur ata flenë/ Ja çfarë bën Olta Gixhari

Si sot një vit më parë Olta Gixhari u bë nënë me ardhjen në jetë të Amarit. Vogëlushi ka ditëlindjen, por Olta e bashkëshorti kanë festuar teksa ai flinte. Aktorja publikoi një video ku shihet duke hapur shampanjën me të mbërritur ora 12 dhe sigurisht nuk mungoi një urim për vogëlushin që i ndryshoi jetën.

“Amar fle, po mami dhe babi festoon për të. Je jeta jonë, gëzuar ditëlindjen tënde të parë”-shkruan Olta teksa në orët në vazhdim me siguri do ndajë edhe foto të tjera nga ditëlindja e Amarit.

Qëndro me ne
14,715FansaPëlqeje
10,378NdjekësitNdjek
Më të lexuarat
Të tjera