29.7 C
Albania
Mon, 21 June, 2021

Ç’ndodh kur shoqja e ngushtë duhet të postojë në rrjetet sociale? Këtë jua tregon Arbana me Xhemin

Kur bëhet fjalë për postime fotosh nëpër rrjetet sociale, nxitojmë të pyesim shoqen e ngushtë cila është fotoja e duhur.

Vetëm se ndonjëherë diferenca e tyre është aq e vogël sa rrimë një herë dhe mendojmë, po cfarë ndryshon këtu? Ja fiks kështu ka ndodhur edhe me Xhemin dhe Arbanën.

Mbrëmjen e kaluar Xhemi i ka çuar dy foto Arbanës, për të zgjedhur njërën prej tyre.
Kjo e fundit ka nxjerrë menjëherë edhe një meme, duke treguar se zgjedhja ka qenë e vështirë sepse i duket njësoj, shoqëruar edhe me disa të qeshura.

Ç’të shtojmë ne? Arbana na beso, nuk je e vetmja!

Burimi: revistawho

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

11,003FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit