9 C
Albania
Wed, 14 April, 2021

Çfarë po ndodh me tamponët? Prej një jave, 250 persona…

Prej 6 ditësh në Gjirokastër janë marrë 250 mostra për të dyshuar me Covid por ende nuk ka nje pergjigje. Mes tyre ka mësues, policë, gra shtazëna dhe punonjës të administratës.

Të gjithë këta persona janë në pritje të marrjes së përgjigjes.

Burime për “Panorama” bëjnë të ditur se përgjigjet e fundit të raportuara nga Ministria i përkojnë datës 10 Nëntor.

Një ditë më parë ministria raportoi se në Gjirokastër u regjistruan 38 persona me Covid, ndërsa që nga fillimi i pandemisë në këtë qark janë infektuar 467 persona.

Burimi: Panorama.al

Artikuj të ngjashëm

Lini një përgjigje

Qëndro i lidhur

10,984FansaPëlqeje
10,700NdjekësitNdiq
- Advertisement -

Artikujt e fundit